| tukhey23 a întrebat:

Cine e cea mai "sexy" fata de pe TPU?hee hee

Cine e cel mai "sexy" baiat de pe TPU?hee hee

Ast. raspunsurile voastre, sincere, cu draghee hee

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Io zic dl injinerbatting eyelasheshee hee

45 răspunsuri:
| tukhey23 explică:

Mumoasa:ma bucur ca vrei. Dar app. tu de ce vrei sa vii? Lipsa de bani... sau? doar de placerehee hee

| Cryss a răspuns:

Nimeni happy. nu ma bag iar in discutii de genul ca m-am saturat de ele tongue. scuze Tukhey 23 happy.

| SimpleSergio a răspuns:

Eu!

| iiirrriiisss a răspuns:

Fara suparare, intrebarile astea nu fac decat sa aduca conflicte si iar conflicte pe TPU.

| iiirrriiisss a răspuns:

Nu sunt de prea mult timp pe acest forum, insa am observat ca genul asta de intrebari nu fac decat sa porneasca zeci de discutii contradictorii, care de cele mai multe ori au un final cu adevarat "fericit".

| fryekid a răspuns:

Ana e hot

| bibitza a răspuns:

Pai cand o sa puna toti poze cu ei o sa putem raspunde si noiwinking

| cristi a răspuns:

Cred ca la acest capitol o aleg pe Anna, are o feminitate aparte, un corp foarte expresiv si gratios, detine o privire provocatoare completata de zambetul de hollyood happy

| Princessee a răspuns:

Sunt de accord cu iiirrriiisss

| vio a răspuns:

Trebuia sa intrebi cine are cel mai frumos avatar...ca poze sint cam putine...laughing

| vio a răspuns:

Trebuia sa intrebi cine are cel mai frumos avatar....ca poze sint cam putine.....laughing

| lexy22 a răspuns:

Eu suntlaughing

| davvid a răspuns:

Fete:joy, anna, eileen, aliosa
baieti:dl inginer e foarte hotlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Iar concurență la fete și băieți!
Hai că începe balamucul...
Un top preferenția-l se poate face dacă noi toți ne-am pune poza reală la avatar.
Și totuși, ce premii dai ”la cea mai sexy fată și la cel mai sexy băiat”?
Substanțiale sau fictive?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai totusi sa raspund la intrebarea ta:
Cea mai sexy thinking : Meme :X laughing
Cel mai sexy: emil rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robert, dar tu poti sa ''returnezi inainte''? o mica curiozitate de-a mea. emil