| o_fata_dulce:* a întrebat:

Cine este persoana cea mai draga pentru voi? si de ce?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Mama. E singura fata de care pot afrima cu mana pe inima ca o iubesc.Ne leaga o relatie speciala, desi avem un caracter opus.Nu cred ca as fi ajuns omul de azi fara ajutorul ei. Ea m-a invatat lucruri pe care nu le-am gasit in carti, m-a format ca om, mi-a insuflat calitati, ce sa caut la altii.Nici daca imi puteam alege nu faceam o alegere mai bunawinking

5 răspunsuri:
| Vampii a răspuns:

Fratele meu:X:X:Xpt ca parintii cat au fost in strainatete cu el vorbeam cel mai mut si m-am apropiat foarte tare de el:Xmentionez ca are 20 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu, pentru ca a fost mereu alaturi de mine.
Ma ajutat fara sa ii cer.
Ma aparat si pentru ca il iubesc.

| traficanta a răspuns:

Mama este cea mai importanta persoana din viata mea deoarece ea este intotdeauna langa mine cand am nevoie de ea si ea e femeia care mi-a dat viata.am multe motive sa o consider cea mai importanta persoana din viata mea dar nu pot sa le insir pe toate aici...

| WohooAmTreiFunde a răspuns:

Evident ca mama. Ea mi-a dat viata, m-a crescut, mi-a oferit dragostea necesara [ma rog... atunci cand dragostea necesara nu era la soramea].

| anad a răspuns:

Cei doi copii ai mei, in egala masura, pentru ca ei sunt cei care imi reintregesc fiinta, lor le dau si nu saracesc, ci ma imbogatesc sufleteste, cu ei invat sa traiesc si cu ei traiesc ca sa invat.(Kalil Gibran, „trăim ca să învăţăm să iubim şi iubim pentru ca să învăţăm să trăim. Este singurul lucru care ni se cere".