| omy_9418 a întrebat:

Cine imi da si mie un cont ladi popular minim nivelul 4 fundoi

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Nimeni, cine iti da ceva muncit de pomana, asta poti sa faci si tu, mai ales ca e un joc si asta e scopul lui, sa tot incerci si sa te straduiesti sa acumulezi puncte sau ce are el acolo!

| Adry05 a răspuns:

Da de ce draga sa iti dam noi? Pe tine te dor mainile sa faci nivelele? Stii doar cat e de greu sa te ocupi, de ce sa fi muncit unii atata timp pe el? Ca sa il dea la cineva pentru ce? Pentru o amarata de funda si un vot? Pai, hai ca-i exagerat nu ti se pare?oh go on adica noi muncim, si voi primiti fara sa faceti nimic?!

| omy_9418 explică:

Copile eu sunt la nivelul 45 si mai reu un cont daca sunteti prosti nu mai cititi