| iuliana21 a întrebat:

Cine ma ajta sa imi fac un videoclip pe Youtube cu pozele mele? Mersi mersi.

Răspuns Câştigător
| fzcsm a răspuns:

Eu am ajutat-o deja. Iata aici filmul:http://www.youtube.com/watch?v=wJbRaf1nwdU

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu am aceeasi problemasad vreau si eu sa imi fac si am incercat pe movie maker dar nu mrg imi zice ca nu pot pune poza ia sa il downloadez pe asta mai nou ca eu am unul mai vechi...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu dar il fac in format wmv Id meu sexxxy_love88

| pitickXD a răspuns:

Ma ajuta si pe mine cineva cu videoul ca si eu as vrea!

| ♥ x0x0 Justin Bieber x0x0 ♥ a răspuns:

Ba care ma ajuta sa folosesc movie maker

| ♥ x0x0 Justin Bieber x0x0 ♥ a răspuns:

Ba care stiti sa faketi videoclipuri cu poze add deeascumpica2009

| eusiatat_2898 a răspuns:

Buna...

vreau si eu id-urile voastre...
care stiti sa faceti filmutez cu poze:X:X:X

| eusiatat_2898 a răspuns:

Ajuta ma si pe mine plsss remy_dragutza_07 da-mi add

| vikiamalia a răspuns:

E simplu mai iti trebuie prog de facut poze etc laughing

| 9103137 a răspuns:

Cn ma ajta pe mine sa-mi spuna cum sa folosesc windows movie maker

| skeeto a răspuns:

Intra pe naturo.ro si citeste tutorialul.

| mihaela_6750 a răspuns:

Cum imi fac si eu pe youtub videoclip cu poza si melodie ma ajuta-i va rog