| Myhaela_3016 a întrebat:

Hei TPU...cum pot sa-mi fac si eu un videoclip cu pozele mele si apoi sa-l bag pe youtube? funda love struck

3 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Buna.
Poti folosi Windows Movie Maker, e foarte usor.Si de pus pe youtube, trebuie sa ai cont, te loghezi si sus la bara de cautare este Browse si Upload si dai click la Upload si urmezi pasii de acolo.E foarte simplu.

| Landied a răspuns:

Downloadeaza Photo Story 3 for Windows si faci acolo filmuletul cu muzica, cu tot.E foarte usor de folosit.

http://download.cnet.com/......39154.html

| Mihalache_Adriana_1987 a răspuns:

Cum pot sa-mi fac un videoclip cu pozele mele pe yutube