| kitty00 a întrebat:

Cine mai face bratari ale >>>prieteniei?:::

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

NU, nu am, deoarece in ziua de astazi greu gasesti aceste persoane de incredere si cu adevarat in masura sa te ajute.

90 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Cine doreste happy

| kitty00 explică (pentru daassh):

laughingDarolling on the floorbuna astalaughingEsti baiat sau fata?

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Baiat.TU?

| MissVamp a răspuns:

Nu prea ma descurc! big grin

| kitty00 explică (pentru daassh):

Fata.

| kitty00 explică (pentru MissVamp):

Ma descurc de cand am aflat ca o bratara e 5 leilaughing.

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Ok.

| MissVamp a răspuns (pentru kitty00):

Eu am dat 3 lei pe una, si mia- facut-o chiar cea mai buna prietena, chiar trebuie sa vad tutoriale pe youtube--- big grin

| kitty00 explică (pentru daassh):

straight face tu chiar ai 18 ani?

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Din pacate da! De ce?

| kitty00 explică (pentru daassh):

De ce din pacate?

| ellyd a răspuns:

Si eu fac bratari atunci cand ma plictisesc. happy

| kitty00 explică (pentru ellyd):

Si le vinzi?

| ellyd a răspuns (pentru kitty00):

Nu, imi place sa le port. de ce? tu le vinzi?

| kitty00 explică (pentru ellyd):

Nu happy fac si eu bratari si le port.Insa mai nou ma ocup de fundite, trandafiri, flori, etc.big grin

| ellyd a răspuns (pentru kitty00):

Si le impletesti?

| kitty00 explică (pentru ellyd):

Ce sa impletesc? Bratarile sau ce?

| ellyd a răspuns (pentru kitty00):

Trandafirii, florile etc ce zisasi ca mai faci

| ellyd a răspuns (pentru kitty00):

Super tare happy bravohappy

| ellyd a răspuns (pentru kitty00):

Pe ce data esti nascuta? am vazut la o alta intrebare ca in septembrie, dar cand?happy

| kitty00 explică (pentru ellyd):

Pe 13 aprilie, aia a fost o intrebare a unei prietene de-ale mele.big grin

| ellyd a răspuns (pentru kitty00):

Pacat...ar fi fost tare sa fii nascuta in aceeasi luna cu minesad

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

E cea mai urata varsta, mie personal nu-mi place aceasta varsta, ma simt batran, deja imi fac planuri de viitor, etc nu mai e ca si cum as fi avut 15, 16, 17.

| kitty00 explică (pentru daassh):

Eu imi mai traiesc ''copilaria'', chiar daca a fost distrusa in decembrie.winking

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Foarte bine faci ca-ti traiesti copilaria, asa si trebuie, de ce ti-a fost "distrusa" copilaria, daca pot sa intreb?

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Tariesteti copilaria asa cum poti, bucurate de ea asa e cel mai bine, dar de ce ti-a fost "distrusa" copilaria, daca pot sa intreb?

| kitty00 explică (pentru daassh):

Poi eu sunt la fel ca bff-ul meu care a scris prima intrebare, cand mi-am facut contul de dragul ei si de atunci il folosim amandouawinking.

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Foarte bine, ma bucur pentru voi, sa va intelegeti la fel de bine si incontinuare.

| kitty00 explică (pentru daassh):

Multumim! Si tie daca ai vreun prieten bun/iubita!big grinbig grinbig grin