| kitty00 a întrebat:

Cine mai face bratari ale >>>prieteniei?:::

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

NU, nu am, deoarece in ziua de astazi greu gasesti aceste persoane de incredere si cu adevarat in masura sa te ajute.

90 răspunsuri:
| ellyd a răspuns:

Si eu fac bratari atunci cand ma plictisesc. happy

| kitty00 explică (pentru ellyd):

Si le vinzi?

| ellyd a răspuns (pentru kitty00):

Nu, imi place sa le port. de ce? tu le vinzi?

| kitty00 explică (pentru ellyd):

Nu happy fac si eu bratari si le port.Insa mai nou ma ocup de fundite, trandafiri, flori, etc.big grin

| ellyd a răspuns (pentru kitty00):

Si le impletesti?

| kitty00 explică (pentru ellyd):

Ce sa impletesc? Bratarile sau ce?

| ellyd a răspuns (pentru kitty00):

Trandafirii, florile etc ce zisasi ca mai faci

| ellyd a răspuns (pentru kitty00):

Super tare happy bravohappy

| ellyd a răspuns (pentru kitty00):

Pe ce data esti nascuta? am vazut la o alta intrebare ca in septembrie, dar cand?happy

| kitty00 explică (pentru ellyd):

Pe 13 aprilie, aia a fost o intrebare a unei prietene de-ale mele.big grin

| ellyd a răspuns (pentru kitty00):

Pacat...ar fi fost tare sa fii nascuta in aceeasi luna cu minesad

| LarisaDragomir a răspuns:

Eu fac, nu stiu foarte multe modele...dar, totusi da.Nu imi place sa le vand

| kitty00 explică (pentru LarisaDragomir):

:X:X:XCe draguuuut:X:X:X laughing nici eu nu le vand.big grinbig grinbig grin si nici nu prea cred ca ma apuc de afaceri cu bratari de-astea.

| daassh a răspuns:

Cine doreste happy

| kitty00 explică (pentru daassh):

laughingDarolling on the floorbuna astalaughingEsti baiat sau fata?

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Baiat.TU?

| kitty00 explică (pentru daassh):

Fata.

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Ok.

| kitty00 explică (pentru daassh):

straight face tu chiar ai 18 ani?

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Din pacate da! De ce?

| kitty00 explică (pentru daassh):

De ce din pacate?

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

E cea mai urata varsta, mie personal nu-mi place aceasta varsta, ma simt batran, deja imi fac planuri de viitor, etc nu mai e ca si cum as fi avut 15, 16, 17.

| kitty00 explică (pentru daassh):

Eu imi mai traiesc ''copilaria'', chiar daca a fost distrusa in decembrie.winking

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Foarte bine faci ca-ti traiesti copilaria, asa si trebuie, de ce ti-a fost "distrusa" copilaria, daca pot sa intreb?

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Tariesteti copilaria asa cum poti, bucurate de ea asa e cel mai bine, dar de ce ti-a fost "distrusa" copilaria, daca pot sa intreb?

| kitty00 explică (pentru daassh):

Poi eu sunt la fel ca bff-ul meu care a scris prima intrebare, cand mi-am facut contul de dragul ei si de atunci il folosim amandouawinking.

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Foarte bine, ma bucur pentru voi, sa va intelegeti la fel de bine si incontinuare.

| kitty00 explică (pentru daassh):

Multumim! Si tie daca ai vreun prieten bun/iubita!big grinbig grinbig grin

| kitty00 explică (pentru daassh):

Dasadstiu.O gramada de prieteni pe care i-am crezut adevarati s-au dovedit a fi falsi.eu ies.Mai intru la 9. poate mai vb si atunci happy papa

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Ce putem face, doar sa cautam in continuare, trebuie sa gasim si oameni de caracter.

| kitty00 explică (pentru daassh):

Neaaataaa! Da, e si normal cu prietenii astia super mega ultra falsilaughing Cf?

| kitty00 explică (pentru daassh):

Mai esti laughinglaughinglaughinglaughinglaughingrolling on the floorlaughinglaughing?

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Neata, uite ce sa fac nici bine nu m-am trezit si hop pe TPU, sa mai dau o mana de ajutor, tu ce faci?
P.S Mersi pentru funda.

| kitty00 explică (pentru daassh):

PS:nu ai pentru ce tongue, scuze ca iti raspund greu dar e enervant sistemul tpu.Eu laughing stau, vorbesc, etc.da' la ce ora te-ai culcat de te-ai trezit acum?laughing eu m-am trezit la 8 sau 9 laughingrolling on the floor da' am mai adormit putin laughingrolling on the floor

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Si pe mine ma cam enerveaza nu imi afiseaza mesajele tale, si cand intru nu pot sa-ti raspund ca nu vad ce ai scris, deeaceea iti raspund mai greu, m-am culcat pe la 12(cam tarziu pentru mine) eu trebui sa dorm mult, imi trebuie odihna multa, daca vrei sa vorbim mai multe lasa-mi un mesaj privat cu id si vorbim ca asa pe TPU e destul de greu pentru amandoi.

| kitty00 explică (pentru daassh):

big grin Dupa cum am spus,si cred ca sunt cam enervanta de acum,nu pot sa imi dau id-ul, si scuze ca nu ti-am raspuns, trebuia sa ies, ca de altfel vorbeam... big grin si mai ales, eu le spun persoanelor care le consider si cred ca sunt dragute ca eu plec.

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

OK, nu e nici o problema ca-ai plecat, timp e sa vorbim, nu-ti fa probleme nu esti enervanta, ai avut ceva de facut care a fost prioritar.

| kitty00 explică (pentru daassh):

Cf?laughing cum de nu esti pe afara, la o plimbarelaughing?

| kitty00 explică (pentru daassh):

Dar tu de ce trebuie sa ai odihna multa?laughingSi scuze daca nu iti mai raspund inseamna ca sunt plecata cu bff-ul meu la o plimbare:X

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Eu stau ascult muzica ca de obicei, stau ma relaxez sa zic asa "o ard asa mai chill-os" si astept sa se lasa seara si sa merg cu tovarasii prin oras.

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Sunt culturist si acum mai ales ca tot mai "batran" devin, am nevoie de tot mai multa odihna, asta nu inseamna ca daca esti culturist si esti mai tanar nu ai nevoie de somn mult.
Daca eu nu raspund(asa mai ales seara sunt plecat), iar daca in rest nu-ti raspund inseamna ca nu s-au afisat mesajele care mi le-ai trimis.Ma bucur pentru tine ca ti-ai gasit o prienena si iti petreci timpul cu ea.

| kitty00 explică (pentru daassh):

Nu esti batran, chiar deloc, imi imaginez ce o sa spui la 30 si ceva de ani.

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Nici nu vreau sa ma gandesc, e bine asa cum e acum, nu mai vreau sa ma gandesc mai tarziu, cand ma gandesc ce va fi mai tarziu, parca dintr-o data nu ma mai simt asa batran.

| kitty00 explică (pentru daassh):

(:.big grin ...Neata! CF?

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Neata, ce sa fac, am fost sa mananc, si acum stau pe PC, ascult muzica ma mai joc cruce una alta la trecerea timpului.Tu ce faci?

| kitty00 explică (pentru daassh):

Eu...eu astept sa vina mai repede seara laughingrolling on the floor.Ma plictisesc angryangryangryangry.

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Te cred, stiu cum e la fel ca si mine si eu astept sa se lase seara sa ma duc pe afara big grin

| kitty00 explică (pentru daassh):

Dapsad Dar numai ca in seara asta nu am mai iesitcrying. Simt ca am pierdut o mie de lucruri.

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Stai linistita, asa si eu si eu sunt in aceeasi situatie, dar nu regret, daca nu am iesit inseamna ca asa a trebuit, probabil ca maine va fi si mai frumos afara poate maine te asteapta ceva si mai frumos, eu am zis ca ma menajez pentru maine ca maine e zi grea.

| kitty00 explică (pentru daassh):

Da' ce e maine?

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Luni thinking

| kitty00 explică (pentru daassh):

Nb,vise placute! vb maine.

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

OK, noapte bune si tine, vise placute la fel si toate cele bune!

| kitty00 explică (pentru daassh):

Ma gandeam la cine stie ce e mainelaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor. Luni thinking maine e luni?crying nu cryingcryingcryingNU VREAU SA FIE LUNI

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Da, uite ca e si luni, de ce astepti cu atata nerabdare ziua aceasta?

| kitty00 explică (pentru daassh):

laughingE luni, e inceputul saptamana, o noua saptamana, timp pierdut pe degeaba.sadcd?

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Da, inteleg, eu acum am ajuns acasa de la sala si trebuie sa ma duc sa mananc, tu ce faci?

| kitty00 explică (pentru daassh):

Eu,foarte raubig grin.In seara asta nu am iesit la plimbare desi imi doream, nu prea mai am cu cine sa mai ies de acum in colo deci cred ca voi sta ca un liliac in casa.big grinCa cica daca nu am fost la plimbare cateva zile ''m-am smecherit''.big grinIntr-adevar, am fost plecata, m-am schimbat dar nici chiar asasad,

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Stai linistita, uitate la mine nu am mai intrat de 2 zile pe pc, afara nici atat nuam fost(cu exceptia ca am fost la sala de la 10:30-13:00) in rest doar in casa invatand.

| kitty00 explică (pentru daassh):

Dar de ce inveti?:-s ai picat bacu'?laughing

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Nu, nu am picat bacul(deoarece nu l-am dat, deoarece abia acum intru in clasa a 12), invat pentru scoala de soferi.

| kitty00 explică (pentru daassh):

Uuuu ce dragut:X.

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Da stiu, si sper sa-l iau din prima, daca nu mai incercam.

| kitty00 explică (pentru daassh):

Care este cea mai mica nota a ta, din liceu ma refer? Doar asa de curiozitate! Si tu unde estila liceu? Esti in vl sau in is?

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Sunt din Hunedoara, Sunt la Colegiul Tehnic Matei Corvin, iar cea mai mici note ale mele au fost la mate(cu, care nu ma impac de loc, si din pacate a fost anul acesta) noata a fost 3, si am primit-o din cauza ca am fost intr-o tabara de dezbateri unde am reprezentat liceul(deci am reprezentat liceul am facut cinste liceului, liceul nosturu nu a mai participat niciodata la asa ceva si a fost pentru prima data si ne-am clasat destul de bine in prima jumatate a clasamentului, in fine) si noi am facut o saptamana de pregatire inainte pe subiectele care le aveam de prezentat acolo si nu am fost la scoala si profesoara aceea dupa ce am veni saptamana cealalta la scoala ce s-a gandit ea asa hmmthinking, hai sa vad ce stiu baietii astia din ultima lectie pe care am predat-o(noi nefind la lectie ca am facut pregatire si in week-end am fost in tabara unde am stat tot week-endul si apoi luni la scoala am patit ceea ce-ti povestesc eu aici) apoi ne-a ascultat luni din lectia predata saptamana trecuta(cand nu am fost noi) si amavut chiar a doua ora nici sa ma it peste lectie la un coleg nu am avut timp, sau ma stiu eu sa-i avertizeze profesoara pe colegii mei sa ne spuna ca ne asculta nimic, asa pe loc si ne-a dat 3, si asta e mica povestioara, de ce am luat eu 3.TU?

| kitty00 explică (pentru daassh):

Pai eu am un 9 laughingrolling on the floor Atat, sunt in clasa a 5-a, trec in a 6-a.Sunt din iasi.Am luat dintr-o intamplare, caci eu ma pregateam la alta materie care nu credeam ca voi lua 3 de 10 *aceasta fiind istoria*, si la religie 9.Desi nu ma asteptam, eu ma pregateam cu cea mai mare responsabilitate la istorie, ca stiu ca nu inteleg nimic, adorm la ore si asayawn.La religie printr-o intamplare, noi nu am mai facut in anii trecuti religia cu acest profesor si dintr-o data bumti bumti nu stiam nu stiu ce rugaciune(mare crestina sunt si eu laughing ).Si pac un 9..Eu fac religia pentru ca nu am unde sa stau cat timp am ora aia asa ca domnu' imi mai pune nota, eu sunt ateubig grin>

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Da, interesant, ai timp sa zic sa iei si note mai mici mai tarziu(foartebine si bravo tie daca ai note asa de mari, felicitarile mele, ma bucur pentru tine, tot asa si pe viitor sa ai note din ce in ce mai mairi(nu stiu daca se poate si mai mari in cazul tau) dar oricum tot timpul e loc de mai bine.

| kitty00 explică (pentru daassh):

Multumesc! Si tie la fel!

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

MUltumesc, si rest ce ai facut?

| kitty00 explică (pentru daassh):

La ce te referi? Iar la scoala laughing? Daca e vorba tot despre scoala am invatat, am o memorie fff buna si nu mai trebuie sa mai citesc acasa, colegii ma cred tocilara, chiar daca eu nu deschid o carte acasabig grin.rolling on the floor

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Asta e chiar forte bine, bravo tine, nu, eu ma referea in general ce mai faci si cum merge "treaba"?

| kitty00 explică (pentru daassh):

Uh laaaa laaa, pai...happy treaba merge foarte bine, inca! Mai are timp sa se schimbe, dar nu prea cred si nici nu prea vreau.Si stau...ies la plimbare cu prieteniilaughing ma rog unu' pe care il am si eu laughingrolling on the floor.Si acum sunt pasionata de filmelaughingrolling on the floor. Adica azi m-am culcat la 3 ptc ma uitam la un filmbig grin.La tine? Cmf? Cum mere treaba?

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Hmm, destul de interesant, filme zici hmm thinking interesant, stii cum se spune decat sa ai multi si prosti mai bine unul si bun(in legatura cu prietenii), eu ce fac? hmmthinking(cred ca e a treia oara cand spun asta), pai mai nimic acum ca am terminat partial partea mai grea la scoala de soferi(in fine asa ma mint eu, ca parte grea abia acum urmeaza), astept cu nerabdare sa ma duc in vacanta cu familia si sa ma refac dupa o perioada destul de obositoare si solicitanta pentru mine, in rest pe afara cu prietenii mai ales seara in rest sala acasa, muzica, si cam asta incerc sa-mi petrec timpul in folosul meu si sa nul "pierd" ambiguu, si sa profit cat pot de vacanta asta ca apoi vine a 12 si nu mai e timp de şotii.

| kitty00 explică (pentru daassh):

Tu ce gen de muzica ascultibatting eyelashes?

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Rap,Hip Hop si Dubstep, dar in mare parte rap, gangsta rap si underground rap(adica acestea sunt genurile pai putin ascultate, mai e si hip hop-ul care e mai comercial si se mai difuzeaza la radio(dar nu toate, gen parazitii mafia facem records, eu sunt difuzati mai puti nsau chiar de loc la tv, si genul acesta il mai ascult dar mai putin, cel mai des si mai mult ascult gangsta rap si underground rap)

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Tu ce gen asculti?thinking

| kitty00 explică (pentru daassh):

big hug Mai toate genurile in afara de...rap(dar si asta putin), cel mai mult rock, dance, dubstepbig grinbig grinbig grinbig hug happy Care este trupa/cantaretul tau preferat? La mine paramore si ac dcbig grin

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Hmm, interesant artistul meu preferat roman e cedry2k si strain e tech n9ne.

| kitty00 explică (pentru daassh):

Iti place melodia ''when i look at you'' by Emalkay?

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Da, e interesanta, mie personal imi place mult Blue Foundation - Eyes On Fire (Zeds Dead Remix) si sunt fan Zeds Dead :X sau alta piesa interesanta Boy Crisis - Dressed To Digress mai sunt, am destul piese care-mi plac :X

| kitty00 explică (pentru daassh):

Sunt dragute melodiile care iti plac happyhappy>big grinbig grin< da' tu stii DNB, dubstep, sa dansezi ma referbig grin

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

NU, eu nu dansez, eu sunt doar MC(adica master of ceremony), deci eu doar cant, nu dansez.tu stii sa dansezi :S (ma refer la acest stil).

| kitty00 explică (pentru daassh):

Nu,nu pot sa spun ca am picioare stangi insa nu dansezbig grin, si nici voce pentru cantat nu am laughing.rolling on the floor

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Intr-adevar ai dreptate, dar o sa-ti gasesti mai tarziu vocatia, stai linistita toate vin larandul lor.

| kitty00 explică (pentru daassh):

Buna.laughingNu am vorbit de mult timp...Insa cat am vorbit am o impresia buna despre tine deci daca vrei sa mai vorbim da-mi id-ul tauwinking.

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

Ma bucur sa aud si multumesc frumos pentru aprecieri, la fel si tu esti o persoana deosebita, am sa-ti las ID-ul in mesaje.

| daassh a răspuns (pentru kitty00):

NU, nu am, deoarece in ziua de astazi greu gasesti aceste persoane de incredere si cu adevarat in masura sa te ajute.

| MissVamp a răspuns:

Nu prea ma descurc! big grin

| kitty00 explică (pentru MissVamp):

Ma descurc de cand am aflat ca o bratara e 5 leilaughing.

| MissVamp a răspuns (pentru kitty00):

Eu am dat 3 lei pe una, si mia- facut-o chiar cea mai buna prietena, chiar trebuie sa vad tutoriale pe youtube--- big grin