| PrettyWoman a întrebat:

Cine stie cum se descarca de pe youtube muzica daca se poate fara program, ca am adresa pe youtube?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DoomNEzeu a răspuns:

Fi atenta...nu iti trebuie nici un program...intri pe pagina pe care ai videoclipul...si sus unde scrie adresa paginii...inlocuiesti doar cuvantul youtube cu cuvantul voobys si dai un enter sau GO. si o sa iti apara un site apesi download si gata. dar ar mai fi o chestie sub download e un convertor...pe care trebuie sa il instalezi. dar ceva mai simplu de atat nu stiu... sper ca te-am ajutat...sa nu mai vorbeasca altii ca dau raspunsuri pentru puncte

17 răspunsuri:
| gabriela_7862 a răspuns:

Pe "romania inedit" vei gasi un program care te ajuta sa descarci de pe youtube, pentru ca nu se poate descarca pur si simplu, iti trebuie acest program. bafta!

| adeana a răspuns:

Alegi una dintre variantele descrise aici: http://www.e-tips.ro/......utube.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau altă soluție, să presupunem url-ul următor pentru video clipul X: http://www.youtube.com/watchxyz. Dacă vrei să descarci video clipul X, adaugi cuvântul KISS înaintea numelui YouTube, separat de acesta printr-un punct, adică așa: http://www.kiss.youtube.com/watchxyz.
În pagina în care o să fii redirecționat(ă) o să găsești un buton Download. Dai clic pe el și ai luat clipul.

| YLLL a răspuns:

Eu nu stiu altcumva.
Numai cu program
Eu am unul care se numeste Free studio
Bafta:X

| TheBlueButterfly a răspuns:

Cu vdownloader

Bafta!winking

| crisS a răspuns:

Intri pe http://listentoyoutube.com/ si in casata care apare pe pagina introduci URL-ul melodiei ( il gasesti in dreapta sus pe pagina de youtube unde e melodia pe care o vrei ) apoi dai GO si aspepti in jur de 2 minute si gata :)

| Andraa a răspuns:

Vdownloader

| pepenerosu a răspuns:

Da. Si eu stiam asa..cu kiss in fata la youtube, dar fara punct intre kiss si youtube.happy

| PrettyWoman explică:

Multumesc la toti!
Am reusit sa descarc melodii:*:*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google big grinownload pr pentru descaracat music de pe you...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe ListenToYouTube.com

| NyCu_4103 a răspuns:

Cum ca numai eu nu am reusit sa scot nicio melodii

| Tlbi a răspuns:

Cel mai bun program de descarcat de pe youtube: http://xux.ro/jdownloader-descarca-de-pe-youtube-si-multe-alte-site-uri/

| Proclass a răspuns:

Realplayer poti descarca video clipuri