| antoantonia a întrebat:

Cine stie daca pe 30 aprilie este liber? eu am auzit ca da.

6 răspunsuri:
| Th3AndY a răspuns:

Da este liber,

| Ally1999 a răspuns:

Mie nu mi-a spus nimeni ca ar fi liber, dar nici ca facem. Bunicul meu spunea ca pe vremuri intre weekend si inca o zi libera este zi libera. Inca nu s-a hotarat nimic -de la TV-

| Marghioalaa a răspuns:

Http://www.adevarul.ro/......31339.html
Aici scrie ca este liber...

| Zo0omy a răspuns:

Nu se stie inca, se mai discuta...:X.Da eu sper ca o sa fie liber.

| Adina981 a răspuns:

Da... este dar se recupereaza intr-o sambata sad

| LittleMønster a răspuns:

Din cate stiu eu si din cate mi-au spus profesorii pe 30 aprilie si pe 1 mai nu se fac ore. Unii spun ca inca se mai discuta de faza cu 30 aprilie. Sper sa fie liber.