| q2p3u a întrebat:

Elevii au liber si pe 30 aprilie?

7 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Guvernul va declara ziua de luni, 30 aprilie 2012, drept zi nelucratoare in sectorul public, astfel ca romanii vor avea o vacanta prelungita de 1 Mai.

Da, au liber.

Sursa: http://www.a1.ro/......02139.html (ne-a spus si diriginta)

evenso
| evenso a răspuns:

Da, este liber si 30 Aprilie si 1 Mai.

| UbexFlo a răspuns:

Ba e liberhappy 30 aprilie si 1 mai sunt libere ambele.Toate institutiile publice, tot ce tine de public au liber luni si marti.

| backback a răspuns:

Pe 30 si pe 1 avem liber si de recuperat nu recuperam ca sa stii

| Azµre a răspuns:

NU! Va duceti la scoala! si o sa mai si recuperati 1 mai rolling on the floor i-a sa vedeti