| coxx a întrebat:

Cine stie un program de designer vestimentar
pe care sa pot crea hainewinking
dau funda!

2 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Un designer adevarat isi deseneaza schita pe hartie si dupa o transforma in realitate, nu foloseste cine stie ce programe.

| coxx explică:

Imi pare rau sa te contrazic. dar eu am facut practica 1 an si am vz la cineva cum le facea pe un program... este adevarat ca ei isi fac si schita.
dar inca nu sunt un designer 100%100... daca nu stiai ca sa ajungi sus iti tr si experienta
dar fi sg. cand voi fi cunoscuta iti voi creea si tie ceva. ca se vede canu prea sti multe despre mida...
altceva in afara de,, sa desenezi pe hartie `` nu mai sti?
pacat tongue