| anonima000000 a întrebat:

Ce jocuri stiti de creat haine, adica de designer vestimentar?
dau FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| gheorghitax5 a răspuns:

Sims 1,2, 3 st de dizain

11 răspunsuri:
| ChocaholicBi a răspuns:

Nu este numai de creat haine, poti sa le si portii, sa cumepri haine frumoase.etc.
www.stardoll.com :D :D
Sper ca ti-am fost de folos! :)

| Bojthe a răspuns:

Nu e de creat haine e de combinat haine: http://polyvore.com

| ombladon a răspuns:

Designer! nu dizainar laughing

| Piticuuu a răspuns:

1.cati ani ai? de nu sti cum se scrie desginer...
2.cauta pe google jocuri pentru varsta tawinkingca sa stii sa le scrii

| LittleMuffin a răspuns (pentru Piticuuu):

Imi pare foarte rau sa te informez dar ea a scris corect eu zic sa verifici tu cat de corect ai scris pentru ca nu e "desginer" ci e "designer" :*

| Piticuuu a răspuns:

Uuups sorry am incurcat doua litere nu am vazut. da da bine

| anonima000000 explică:

Piticuuu, stiu cum se scrie desingner, nu desinger asa ca poti si tu sa taci si in plus am crezut ca in romana e dizainar am gresit ma rog happy

| anonima000000 explică:

Ups nu desinginer

| anonima000000 explică:

Gheorghitax5,mersi

| alexlove2004 a răspuns:

Eu caut de creat jocuri caut site-uribig grin