| satena011 a întrebat:

Cine stie un program de facut png...dar sa nu fie photoshop ..Si sa fie online program-ul
Funda

5 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Paint, Corel PaintShop, Photoscape.

| RobertVali111 a răspuns:

Nu vrei photoshop din cauza ca nu este gratis sau din cauza ca nu stii sa lucrezi cu el? Daca e prima varianta atunci sa stii ca exista photoshop online gratuit, nu poate face tot ce face Photoshopu' da e destul de bun. Trebuie sa scrii pe google "photoshop online" si il vei gasi. Daca e a 2-a varianta, atunci nu mai stiu.

| satena011 explică (pentru RobertVali111):

Pai stiu ca este photoshop online da dar acel online nu poate face chiar totul insa vreau sa mi instalez photoshop cs6 da la mine la calculator trebuie schimbat windows-ul si iaka di si nu vreau photoshop

| Budincăăă a răspuns:

PicMonkey, Photocat, BeFunky. Funda?

| satena011 explică (pentru Budincăăă):

Multumesc dar stiu ca pe pincmoneky befunky nu se face png......Pe photocat nu l-am incercat