| chinezu_8455 a întrebat:

Cine stie vreun joc in retea. funditalove struck

Răspuns Câştigător
| theboss8159 a răspuns:

Buna. pai sunt multe jocuri in retea si am sa iti spun cateva misto...:
counter-strike. call-of-duty black ops. fifa 07 08 09 2010. nfs hot pursuit ( e mai greu sa joci - trebuie licentawinking metin2 dar mie nu-mi place happy counter-strike source (trebuie steam+dll)

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu joc triburile :D. www.triburile.ro

Răspuns utilizator avertizat
| pitronia a răspuns:

Conquiztador,mentin,si multe altele daca vrei detalii lasa-mi mesaj. Funda?

| pitronia a răspuns:

Conquiztador,mentin,si multe altele daca vrei detalii lasa-mi mesaj.Funda?

| Rustin a răspuns:

World of tanks

| zuzic_2137 a răspuns:

Cs, dota, metin big grin

| theboss8159 a răspuns:

Ms de funda:*