| alexafetitadolce a întrebat:

Ce fac daca iubesc un baiat si el nu stie? fundita:X

Răspuns Câştigător
| Emma a răspuns:

Ii spuihappy
Sau rogi pe cineva sa faca asta pentru u daca esti rusinoasa[eventual un bun prieten al lui cu care te intelegi si u binehappy ]

11 răspunsuri:
| pengu a răspuns:

Bunahappy
Incearca sa afli daca si el te place thinking si cine stie poate iese ceva tongue. Depinde cine este baiatul pe care tu spui ca il iubesti happy

| fluturas a răspuns:

Ii areti smug

| ClaraZ a răspuns:

Spune-i asta, nu astepta prea mult ca til poate lua alta.winking

| Atotstiutorul a răspuns:

@alexafetitadolce il iubesti? nu e cam mult spus? ce usor e. "vaiii il iubesc" nici macar nu v-ati pupat, poate nici nu stie de existenta ta. mai degraba poti sa spui ca il placi sau ca ai facut o obsesie pentru el decat ca il iubesti e un cuvant prea mare... a daca sunteti impreuna spune-i ce simti si o sa ii vezi reactia dragostea trebuie traita nu planuita xoxoxoxo
@penguina MATA se scrie cu cratima adica mama ta(deci mda observ ca unii isi permit sa imi modifice continutul unei fraze fara acordul meu, pe ceea ce am scris eu cu gandirea mea, o fii default nu am de unde sa stiu si e tarziu sa ma interesez acum dar o sa o fac later, dar nu am scris adica pe mama ta. ca sa stii penguina cratima o pui intre A si T intre primul A si al doilea T nu invers)

| Atotstiutorul a răspuns:

mda observ ca unii isi permit sa imi modifice continutul unei fraze fara acordul meu, pe ceea ce am scris eu cu gandirea mea, o fii "default" nu am de unde sa stiu si e tarziu sa ma interesez acum dar o sa o fac later, dar nu am scris adica pe mama ta. ca sa stii penguina cratima o pui intre A si T intre primul A si al doilea T nu invers

| SnicK a răspuns:

Ai 2 posibilitati.
Mergi si i zici "MATA Ma fraiere" sau i zici "Imi place de tine"

| Shinen a răspuns:

Incearca sa ii spui, sau pune o prietena sa ii zicawinking Succes!

| atianin a răspuns:

Bate-i un apropo discret daca e destept va intelege.

| Mihaitsa22 a răspuns:

Ai putea sa incerci printr-o oarecare metoda sa ii spui sau sa pastrezi in tacere secretul...depinde de tine. Daca te simti pregatita si crezi ca il vrei langa tine, fa acest pas deoarece e in joc fericirea ta personala:*Mult succeshappy

| BornFree a răspuns:

Decat sa ai inima franta asteapta pana vezi dc te place apoi ii impartasesti sentimentele.Bafta

| Emilutzu_1786 a răspuns:

Pai... sa ii zici pe mess daca esti rusinuasa si il intrebi asa,, auzi tie iti place de mine?" si vezi raspunsu-l daca e da ii spui si tu la fel...adika ce simti tu pentru elwinkingsi eu vreau sa fac acelasi lucruwinkingdaca esti tare sa vb cu el in fata ca va intelege mai bine si cred ca vei reusiwinkingoricum succes