| alina_6005 a întrebat:

Cine vreti sa castige romanii au talent? scuze de categorie

10 răspunsuri:
| Nede a răspuns:

Adrian Tutu sau DFC

| madalyna a răspuns:

Adrian vreau sa castige concursul il ador:X pot sa spun este un baiat extraordinar si doresc mult sa castige el concursul pentru ca el chiar are talent si merita sa castige desi i-a murit parintii el a avut curajul sa mearga mai departe, nu s-a dat batut niciodata si il admir foarte mult.El este unul din putinele persoane care chiar au talent in adevaratul sens al cuvantului si cred ca este o persoana extraordinara din punctul meu de vedere.Eu l-am votat si sper sa castige deoarece el este un exemplu pentru noi toti el a demonstrat tuturor ca "Romanii au talent".

Si in seara asta vreau sa intre in finala spalatorul ala de masini:dhappy:*

| 0IoAnA0 a răspuns:

Tutu Adrianhee hee

| ruPfashu a răspuns:

Un chinez. Evident ca un roman. laughing Fie ca cel mai bun sa castige. big grin

| mefree2fly a răspuns:

Sunt multi care sunt buni.chiar foarte buni printre care : Marian Vasilescu, Adrian Tutu, DFC, Alma, Cosmin, Fetele acelea 2, Lorenzzo, Cei 2 acrobati, Balance, Narcis, sotii Luca.

| Psihiatra a răspuns:

Fie sa castige cel mai talentat si cel care merita cel mai mult

| Ea_1881 a răspuns:

Balance! deoarece sunt din acelasi oras ca minelaughingsi au avut si un numar senzational

| Nicolelenaa a răspuns:

Eu mi-am pus toata speranta in Marian, cel care a cantat melodia lui Iglesias - Hero.
Dar se pare ca romanii nu mai stiu ce e acela talent. :(
Chiar daca nu a trecut in finala, ne-a facut mandrii de el pe noi, severinenii. :)
http://romaniiautalent.protv.ro/video/marian-vasilescu.html

| Deea3 a răspuns:

Eu vreau sa castige ADRIAN TUTU funda?

| anonim_1007 a răspuns:

Ei imi dai o funda te rog