| catalinaloredana a întrebat:

Cine vreti sa castige la romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Mie mi-ar placea sa castige Adrian Tutu sau cel din Ploiesti Dinu Valentin parca. Amandoi mi-au placut si sper sa castigelove struck

14 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Eu vreau ca Adrian sa castige deoarece este un baiat bun si sincer si chiar merita sa castige el concursul. Desi i-a murit parintii el a avut curajul sa mearga mai departe, nu s-a dat batut niciodata si il admir foarte mult.El este unul din putinele persoane care chiar au talent in adevaratul sens al cuvantului si cred ca este o persoana extraordinara din punctul meu de vedere.Eu l-am votat si sper sa castige deoarece el este un exemplu pentru noi toti el a demonstrat tuturor ca "Romanii au talent".

| ZEU93 a răspuns:

Oricine,numai sa inceapa odata alt sezon ca vreau sa mai vad faze amuzante big grin

| DEBrown a răspuns:

Ianau Narcis Iustin

| forever4you a răspuns:

Tutu Adrianlove struck mi-a intrat la inima

| StarDust a răspuns:

Era un pustiulica care facea beatbox. adica pustiu a invatat 2 ani de pe youtube. si cam are talent. jos palaria. si mai era un nenea de zicea ca a facut facultatea de medicina si s-a lasat. a interpretat o arie de opera. ceva de genu nu le stiu numele

| Bibi_1645 a răspuns:

Barmanul ala mama ce dragut e si ce numar frumos a avut asta-seara. Si Valentin si Rebbeca big grincam ei sunt preferatii... oooo si Ballance superi tari si fetele Cristina si... nu mai stiu cum o cheama. Abia astept finala sunt tot draguti si talentati. :X

| Andruta a răspuns:

Adrianlove struck tu?batting eyelashes
si mai imi place si de narciswinking

| ganton a răspuns:

Iustin Bieber.

| Fytzy a răspuns:

Adrian tutu este cel mai talentat el o sa castige

| Metaler a răspuns:

Baiatul ala Contra-tenor

| cristinanatalia a răspuns:

Tutu adrina:X:Xie cel mai talentat

| cristinanatalia a răspuns:

Tutu adrian:X:Xlove struck

| IoanaXxxxx a răspuns:

Iustin ala love struck si adrian.si medea si, valentin dinu :X:X

| R3sp3c7 a răspuns:

Adrian tutu:X:X:X