| Loov3G3oXiana a întrebat:

Cineva mi-a aflat parola de la mess si mi-a schimbat-o! Am un program : Cain.Cica imi poate fi de ajutor.Stie cineva sa il foloseasca? Are cineva? E adevarat ca imi pot afla parola cu acest program?

1 răspuns:
| Florin_3378 a răspuns:

Ceau da am folosit si eu (Cain Hack )corect? iti poti afla parola si parolele altora dar e o cheste naspa le poti afla numai daca acea pers a intrat pe net de pe PC-ul tau
daca e si vrei mai multe detalii cauta-ma la uncle_gogu16 ca nu vreau sa-ti scriu romane acumlaughingbig grinbig grin