| Elena1234456 a întrebat:

Credeti ca rap-ul este si pentru fete? Credeti ca o fata ar avea succes in acest domeniu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun pai daca o dai bine pe beat dc nu? si eu sunt rapper si am cateva piese sigur ca poti sa ai succes dc nu? cauta pa youtube pehash ca gasesti cateva mel de ale mele persevereaza si vei ajunge departe depine si de vocea ta...

1 răspuns:
| Moov a răspuns:

De ce nu? Sigur ca da. Fetele nu sunt mai prejos de nimeni,suntem toti egali,daca`ti place rap-ul e bine, si mie-mi place, eu oricum sunt mai baietoasa de fel. Fundoi?