| malina_9268 a întrebat:

Cum activez chat-ul la facebook. dau fundita. urgent :X

Răspuns Câştigător
| AlexxaRainbOw a răspuns:

Pai trebuie sa dai accept la e'mailu` care ti l'au trimis pe mess... si apoi poti vorbi cu orice prieten.winking

2 răspunsuri:
| SummertimeSadness a răspuns:

Jos in coltu din dreapta arata cati utilizatori sunt conectati.Dai click apoi alegi unu din persoane dai click pe el si iti va aparea o casuta pentru chat si scrii acolowinking

| ImmortalQueen a răspuns:

Dupa ce te loghezi iti apare in dreapta jos o casuta cu chat. apesi si alege cu ce persoana vrei sa vorbesti.Pa,pa!