| Luci88 a întrebat:

Cum sa imi activez chat la Facebook? Imi zice chat dezactivat! Cum sa-l activez?

4 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Pai eu cred ca mai intai trebuie sa intri pe yahoo si sa cauti ca ai primit un mesaj de gen bine ai venit pe facebook sa bun venit in facebook ori activeazati contul acum sau activarea contului reusita si dai pe acel mesaj si ai doua link-uri,iar tu trebuie sa dai pe primul link, dar daca nu e de folos primul luink dai pe al doilea, doar asa iti poti activa contul!

| floriasdfg a răspuns:

Ai avut in acelasi timp si messu pentru ca nu te lasa sa le ai pe amandoua in acelasi timp happy fundita?

| SwwaggBabee a răspuns:

Nici eu nu stiu sa-l activez
si nu stiu ce sa mai fac

| Ani_Floarea_1984 a răspuns:

Cum sa imi activez cheat pe feizbuc