| noescape a întrebat:

Cum aflu pe ce frecventa imi merge procesoru?:d..sau ceva genu:d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie cind pornesti calculatorul si incepe sa booteze. In windows poti face click dreapta pe My Computer si alegi propertis. O sa vezi afisate versiunea de windows, memorie instalata, frecventa procesor... Uita-te acolo si te lamuresti. Sint si programe care-ti arata tot ce ai instalat si fac si teste pentru fiecare componenta, placa baza, placa sunet, video etc.