| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea refuza o invitate la majorat? Nu am nimic cu acea persoana dar nu vreau sa ma duc.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mare chestie, ii zici ca ai treaba in ziua rspectiva si nu poti ajunge.
N-o sa te puna sa dai declaratie in scris cu motivul, ce naiba.

| Aasdfghj a răspuns:

Ii spui ca nu poti onora invitatia dar ca ii multumesti pentru gest.

| diapopa a răspuns:

Heihappy
pai ai putea sa ii spui frumos ceea ce ai scris si aici ca nu ai nimic cu ea, dar preferi sa mergi doar la persoanele foarte apropiate.
DAAR sa nu o minti! pentru ca adevarul este intotdeauna cea mai buna solutie, chiar daca pe moment nu va fi foarte fericita. crede-ma prefera sa ii spui in fata decat sa o minti
sper ca te-am ajutat happy