| MissLaura a întrebat:

Cum credeti ca se va tremina Naruto Shippuuden? Adica eu abia astept sa NU sa se termine fiindca sunt indragostita de animeul acesta, este preferatul meu! Va rog, spuneti-mi variantele voastre!

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Chiar nu stiu. Dar, as vrea ca Sasuke, sa-si recunoasca vina, ca l-a ucis pe Itachi nedrept, si sa se intoarca in Konoha inapoi. Dar, asta nu prea ar fi posibil.
Sigur la sfarsitul animeului Naruto Shippuden, Naruto va salva Konoha de razboiul, care l-a "decis" Madara.
Dar, vom vedea ce se va mai intampla cu animeul Naruto Shippuden. happy

3 răspunsuri:
| Florinel a răspuns:

Poi nu putem spune deoarece sunt numai intorsaturi de situatii si nu stim nimic sigur.

| Fredo a răspuns:

Sincer cred ca o sa captureze si ceilalti 2 jinchuuriki dupa care il creeaza pe 10 cozi ( Juubi ) dupa ce o sa sfarseasca multi dupa razboi va aparea Uchiha Madara ( Tobi ) impreuna cu jinchuuriki-ul sau Juubi unde naruto o sa faca la fel ca tatal sau Yondaime Hokage si va sigila monstrul... asta e parerea meabig grin. vom vedea in continuare