| DjAnnaLove a întrebat:

S-a anuntat cumva ca Naruto Shippuuden se va termina curand? thinking Sau credeti ca o sa se lupte Sasuke cu Naruto si dupa asta o sa se termine serialul? thinking

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Se va termina episoadele Naruto Shippuden.

Sau credeti ca o sa se lupte Sasuke cu Naruto si dupa asta o sa se termine serialul?

Desigur ca se termina episoadele Naruto Shippuden dar va incepe o alta editie mai noua, iar cu lupta intre Naruto si Sasuke nu o sa fie pe Shippuden.
Va fii lupta intre Naruto si Obito(Tobi acel om cu masca). Desigur ca Naruto castiga va fi o lupta pe cinste si dupa aceea se termina serialul.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai are 2 ani, in manga 653 la ziua actuala si inca nu se lupta si anime e cu un an in urma, deci... vreo 2 ani mai are

| Cipri99 a răspuns:

Pai sa-ti zic ca la naruto manga ii FOARTE FOARTE in fata de serial si in manga unde ma uit eu pe la manga 600si ceva inca mai este razboiul deci mai este mult pana se va termina.

| erzabadgirl08 a răspuns:

Manga nici nu s-a terminat, acum Sasuke si Naruto se lupta cu Tobi.