| flor_4630 a întrebat:

Cum e cu indiciul de la kiss cash? trebuie sa astept sa ma sune ei sau sa tr eu mesaj la ei cu indiciul? FUNDAAAAAAA

Răspuns Câştigător
| dydylush a răspuns:

Te suna eihappy si tu trebuie sa le spui nr`uhappy

2 răspunsuri:
| flor_4630 explică:

Merci frumos

| lewiscristian_4963 a răspuns:

Pai am experienta.te inscrii unic cu un mesaj sau poti sa o faci si pe facebook! un participant oarecare suna la kiss fm da un numar exm 1114 si daca u esti la nr acela din 100000* de participanti ei te suna si daca ai ascultat si stii numarul spus cu 5 min mai devreme (ca asa se intampla mereu)castigi suma la care s- a ajuns si un cadou ca un televizor 3d der exm puup