| PostMortem a întrebat:

Cum fac la hi5...sa-mi pun o melodie pe profil, si atunci cand cineva intra sa imi vizualizeze profilu, sa inceapa melodia?happy...mersihappy

55 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de unde ati copiat melodia de regula au sus in dreapta optiunile off on si selectati on ca melodia sa inceapa in momentul in care cineva va acceseaza profilul.

| sfo a răspuns:

Poi, intri la add aplication--- musik ilike---iti cauti piese video/audio---apoi dai la settings si optezi ce vrei sa-ti sa-ti cante automat in profil
succes!winking

| wannabe a răspuns:

Vezi aici:

http://www.youtube.com/watch?v=LwGguC9KX4Q

sper sati fi fost de folos :>

| Deea_4962 a răspuns:

Intra pe site-ul imeem si cauti acolo melodia care o vrei, selectezi sa inceapa singura{vezi parca era o casuta "auto" care trebuia bifata]copii linkul melodiei si o pui la "despre mine" sau unde vrei tu pe profilul tau.
Mie mai mult imi place site-ul trilulilu chiar daca melodia nu incepe singura, dar eu zic ca pe cine itereseaza ce muzica iti place tie va da play la meltongue

| ingeras14 a răspuns:

Folosind aplicaia "Music iLike"... Apesi pe "Vezi" si acolo poti sa-ti bagi ce muzica vrei(muzica, video si artisti favoriti)...Si ca sa inceapa sa cante cand intri pe profil apesi pe "Settings"(dupa ce ai apasat pe vezi si ti-ai ales melodiile) acolo sus, poti pune ori videoclipurile sa cante ori melodiileyawn...

| danutza a răspuns:

Incearca pe imeem iti alegi melodia day clik pe auto play copii codu si ii treci in sectiunea despre mine daca nu pe http://www.slide.com/ e mai misto poti sa iti pui si poze :)

Bafta :)

| PostMortem explică:

Missing or malformed url parameter straight facewtf

| PostMortem explică:

Gata am rezolvat cu mixpod:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

asta e mel de fundal dar pentru opera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.imeem.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deea dar nu pot dp trilulilu sa fac sa cante automat cand cineva intra la mine pe hi5?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te dai cu capu de pamant si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa-mi pun mel p hi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelasi lucru caut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cred ca trebuie sa stii foarte bine pe calculator! crede-ma stiu cum este... good-bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, asta incertc si eu sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup

| ede a răspuns:

Asta ma intrebam si eu?
cre stie? plz big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mi bag p... daca merge sa pun muzica pe hi5 nici dumnezeu nu intelege situ astacrying(((((((((((((((((((((((((99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sall eu stiu sa bag melodi pe hi5 daca vrei sa-ti bag id meu kekeandrei te asteptwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care vreti sa invatati cum se pun clipuri sau muzica pe hi5... dati add la id: rick_4ever_93 si o sa va invat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall spuneti-mi si mie cum bag mel pe hi5 pls va rog id meu juanito_nr1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah ory e prea copmlicata treaba ori sunt eu greu de cap ma chinui de ceva timp si nu reusesc. Putin ajutor plss ast la id fotbalistu_tau08!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. si eu caut asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.straight face. si eu kut astaa.straight face. poate cineva sa ne spunaaa?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie sa-mi spuna va rog!