| PostMortem a întrebat:

Cum fac la hi5...sa-mi pun o melodie pe profil, si atunci cand cineva intra sa imi vizualizeze profilu, sa inceapa melodia?happy...mersihappy

55 răspunsuri:
| danutza a răspuns:

Incearca pe imeem iti alegi melodia day clik pe auto play copii codu si ii treci in sectiunea despre mine daca nu pe http://www.slide.com/ e mai misto poti sa iti pui si poze :)

Bafta :)

| wannabe a răspuns:

Vezi aici:

http://www.youtube.com/watch?v=LwGguC9KX4Q

sper sati fi fost de folos :>

| ingeras14 a răspuns:

Folosind aplicaia "Music iLike"... Apesi pe "Vezi" si acolo poti sa-ti bagi ce muzica vrei(muzica, video si artisti favoriti)...Si ca sa inceapa sa cante cand intri pe profil apesi pe "Settings"(dupa ce ai apasat pe vezi si ti-ai ales melodiile) acolo sus, poti pune ori videoclipurile sa cante ori melodiileyawn...

| Deea_4962 a răspuns:

Intra pe site-ul imeem si cauti acolo melodia care o vrei, selectezi sa inceapa singura{vezi parca era o casuta "auto" care trebuia bifata]copii linkul melodiei si o pui la "despre mine" sau unde vrei tu pe profilul tau.
Mie mai mult imi place site-ul trilulilu chiar daca melodia nu incepe singura, dar eu zic ca pe cine itereseaza ce muzica iti place tie va da play la meltongue

| PostMortem explică:

Missing or malformed url parameter straight facewtf

| PostMortem explică:

Gata am rezolvat cu mixpod:*

| sfo a răspuns:

Poi, intri la add aplication--- musik ilike---iti cauti piese video/audio---apoi dai la settings si optezi ce vrei sa-ti sa-ti cante automat in profil
succes!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de unde ati copiat melodia de regula au sus in dreapta optiunile off on si selectati on ca melodia sa inceapa in momentul in care cineva va acceseaza profilul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

asta e mel de fundal dar pentru opera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.imeem.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deea dar nu pot dp trilulilu sa fac sa cante automat cand cineva intra la mine pe hi5?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te dai cu capu de pamant si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa-mi pun mel p hi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelasi lucru caut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cred ca trebuie sa stii foarte bine pe calculator! crede-ma stiu cum este... good-bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, asta incertc si eu sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mi bag p... daca merge sa pun muzica pe hi5 nici dumnezeu nu intelege situ astacrying(((((((((((((((((((((((((99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sall eu stiu sa bag melodi pe hi5 daca vrei sa-ti bag id meu kekeandrei te asteptwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care vreti sa invatati cum se pun clipuri sau muzica pe hi5... dati add la id: rick_4ever_93 si o sa va invat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall spuneti-mi si mie cum bag mel pe hi5 pls va rog id meu juanito_nr1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah ory e prea copmlicata treaba ori sunt eu greu de cap ma chinui de ceva timp si nu reusesc. Putin ajutor plss ast la id fotbalistu_tau08!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. si eu caut asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.straight face. si eu kut astaa.straight face. poate cineva sa ne spunaaa?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie sa-mi spuna va rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiezi lincu de la melodie care o vrei... ceva in genu asta Asculta mai multe audio Muzica dupa aia intri la profilu tau unde scrie despre mine si pui linkul acolo:*