| PostMortem a întrebat:

Cum fac la hi5...sa-mi pun o melodie pe profil, si atunci cand cineva intra sa imi vizualizeze profilu, sa inceapa melodia?happy...mersihappy

55 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu acelasi intrebare...cine imi rasp? id meu este onytza.coolgirl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia caut si eu wee crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o sa se iceapa melodia preferata cand intra cine! cuplacere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe siteul asta
http://sites.google.com/......pentru-hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai deci care stiti sa bagati melo pa hi 5 si vreti sa ma ajutati si pa mine id laurika_frumusika97batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaaaaaaaaaa cum se pune mel de profil pe hi5 asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde e add aplication la hi5?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun site este http://sites.google.com/......pentru-hi5 cat sunt eu de greu de cap am reusit cu el este siplu de folisit daca nu reusiti cu asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe melodii hi5 apoi cauti in colt in dreapta mel iti apare mel ceruta si in drept cu mel ai un cod acel cod il salvezi pe hi5 la muzica preferata unde ai editare profil trebuie sa ia muzica preferata si acolo salvezi codul apoi dai jos salvare si canta mel la profilul taw de hi5.roxi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Http://www.mixpod.com/create-playlist.php merge sigur...am incercat ew:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu
si eu intreb acelasi lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce id ai?'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut ca tine Danutza si slide... dar nu imi porneste singur... ce trebuie sa ii fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url da click aici si alege prima varianta! la mine a mers nimic mai simplu;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu...copiezi embed code de la videoclip,il pui intr-un doc txt sa poti umbla usor cu codul, stergi tot ce e inainte de primul si tot ce e dupa al doilea si daca vrei sa porneasca singura adaugi acolo unde scrie rel=0, in continuare:&autoplay=1, fara sa inlaturi ghilimelele. daca nu te descurci dai add mariusionut91

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuci eu nu stiu

| cristinna_2174 a răspuns:

Puteti sa ma ajutati si pe mine plz add:pucca_crazy_no1

| ladyacadea0 a răspuns:

Site-ul imeem.com este un site bun fiindca are un player de muzica frumos si cu autoplay. optional. Cauta o melodie pe site sau pe google. De exemplu "still dre imeem" şi vei primi o lista de rezultate, alegi pagina cu melodia şi va începe automat să cânte. Sub ea vei observa un cod embed pe care îl copiezi şi îl pui la tine în profil. De ex la secţiunea de muzică preferata. Dacă vrei să înceapă să cânte automat atunci când cineva intră pe profilul tău, înainte de a copia codul bifeaza optiunea autoplay.

| ladyacadea0 a răspuns:

Site-ul imeem.com este un site bun fiindca are un player de muzica frumos si cu autoplay. optional. Cauta o melodie pe site sau pe google. De exemplu "still dre imeem" şi vei primi o lista de rezultate, alegi pagina cu melodia şi va începe automat să cânte. Sub ea vei observa un cod embed pe care îl copiezi şi îl pui la tine în profil. De ex la secţiunea de muzică preferata. Dacă vrei să înceapă să cânte automat atunci când cineva intră pe profilul tău, înainte de a copia codul bifeaza optiunea autoplay.

| Iby123 a răspuns:

Cum as putea sa-mi pun melodii pe hi5?thinking dar vreau ceva mai explicit va rog frumos

| laurentiu80 a răspuns (pentru Iby123):

Salut. Mai ai hi5-ul?

| ede a răspuns:

Asta ma intrebam si eu?
cre stie? plz big grin

| andrada13a a răspuns:

Nici eu nu stiu...
mersi mlt danutza cu sfatul tau am putut pune melodia preferata pe hi5. mersi mlt