| Yoyolovesblue a întrebat:

Cum imi fac tema proprie la tumblr, spuneti-mi tot ce stiti, toate lucrurile despre tumblr va rog, multumesc anticipat puppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Deci incearca s-o iei pe pasi.Intri la "Customize appearance">apoi,cand ti se deschide chenarul acela,in colt,stanga,sus,scrie " "Themes" apesi acolo si alegi o tema anume,si dai pe ea pe "Use" se va incarca.
Apoi te intorci inapoi la chenar,completezi cu numele blogului,si mai jos scrie "APPEARANCE", unde selectezi culoarea fundalului(Poti sa pui ca fundal o imagine de pe calculator), culoarea postarilor si chestii de genu'.
Eu am tema asa: http://insideininsideoutwithoutyou.tumblr.com/
Mi-am facut cont, asa de plictiseala.Nu prea frecventez pe tumblr.Stau mai mult pe weheartit.
In caz ca nu-ti iese,poti sa-mi trimiti id-ul prin mesaj, si te ajut in timp real, cum vrei...
Baftă!

2 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Daca ai stii cat m-am chinuit laughing!
Mai bine incerci singura,poate mai si inveti ceva.E absolut nevoie sa stii engleza,fiindca tumblr e in engleza, si in rest, e simplu.Chiar foarte simplu.
Cum intri pe pagina/blogul tau, in dreapta scrie "Customize appearance" si de acolo, e foarte simplu.
Bafta!

| Yoyolovesblue explică:

Acolo am dat si eu! Si nu-mi merge nimiccc!puppy dog eyes!