| Nono12346 a întrebat:

Cum pot baga teme pe telefon? am Nokia 5530 ExpressMusic plss. dau fundoiwinking

Răspuns Câştigător
| llucixxl a răspuns:

Cum poti baga, sau de unde poti lua? De bagat cu USB sau bluetooth, de luat ia de aici: http://gallery.mobile9.com/ alegi tipul telefonului si categoria "theme".

2 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Prin bleutooth

| dcdavids a răspuns:

Intai iti trebuie un site de pe care sa le descarci. Eu iti recomand www.mobile9.com, intri pe site te duci la galerie si acolo iti alegi telefonul in cazul tau Nokia 5530 apoi selectezi categoria (rington, javasoftware, teme) le descarci si dupa le incarci pe telefon le instalezi in telefon sau pe card si gata.