| SummerEscape a întrebat:

Cum pot sa aflu parola de yahoo messenger a cuiva?

Răspuns Câştigător
| Hachiko_6637 a răspuns:

Pe bune? iti zic sincer.NU EXISTA SA AFLI PAROLA CUIVA DE LA MESSENGER! doar daca acel cineva iti spune parola sau pui pe cineva care este cel mai bun prieten/cea mai buna prietena al ei/lui sa afle ceva...

1 răspuns:
| WolfGirl a răspuns:

Ok.singurul in care poti afla parola este sa iti spuna chiar persoana respectiva. Daca nu vrea sa o afli atunci nu ai avea ce cauta pe adresa altcuiva. Eu as clocoti de furie daca miar intra altcineva. Daca vrei sa afli ceva despre el intreaba-l direct si gata.