| Paramore_1504 a întrebat:

Cum pot sa aflu parola de la messenger a cuiva?

Răspuns Câştigător
| ColorfullButterfly a răspuns:

Salut!Drept sa`ti spun nu exista un program...Cei care afla parole suna ca iti baga idul ,zic ca au uitat parola si dupa aceea te intreaba care sutn raspunsuriel la intrebari.Daca intrebarea este care sunt numele parintilor tai,cei care vor sa`ti stie parola vin la tine si zic:"Salut!Ce faci?stii mereu m-am intrebat cum ii cheama pe parintii tai?"Pricepti?Deci nu exista un program.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Exista un program, dar care ataca severul yahoo. Dar s-ar putea ca in 5 min sa fi luat de politie, ca nu prea te poti ascunde.

| ταξιδιώτης a răspuns:

Doar daca ti-o spune persoana respectiva sau se logheaza de pe pc-ul tau.

| ady1o a răspuns:

Il intrebi laughing)

| Paramore_1504 explică:

Oke.merci:*