| DaNiElA_8352 a întrebat:

Cum pot sa imi bag si eu pagina de pornire google
am avut o si acum nu o mai, am instalat ceva si mi a schimbat pagina, acum o bag inapoi? funda daca mege
astept raspuns urgent

4 răspunsuri:
| Andre_2747 a răspuns:

Pai.Dai clic pe start (jos in stanga) Si apesi pe Control Panel, apoi dai clic la add or remove si stergi programul ala care il ai pe pagina de start big grin

| razwan3l a răspuns:

Asta depinde si de browserul care il ai: google chrome mozilla internet explorer etc

| © E m i ℓ y a răspuns:

La Mozilla intra la tools (sus )-> options -> si unde scrie Home page scrie http://www.google.com

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Daca ai internet explorer dupa ce intrii pe googleundeva jos scrie,, alege google ca pagina mea de pornire'' apoi dai acolo. Funda? vezi ca o sa mai apara niste chestii cand bagi google ca sa alegi google ca pagina de pornire sau ca pagina de pornire cand deschizi alt,, tab''