| Lora1 a întrebat:

Cum pot sa stiu daca o prersoana m.a sters din lista de pe Mess? stii eu inca o am in lista dar nu stiu daca si ea ma mai are pe mine.Cum pot sa aflu?

6 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Nu cred ca poti afla cumva sigur, dar daca acea persoana nu-ti mai apare ca e online deloc, pai atunci sigur te-a sters.

| Hieer a răspuns:

Pai nu ai cum sa aflii. Doar daca vezi ca acea perosana nu m-ai este ON deloc pe mess.

Sper ca te-am ajutat!

| CristinaLorena a răspuns:

Poti afla doar daca vezi ca acea persoana nu mai este deloc online.

| MioaraParalescu a răspuns:

Poti afla!
Te duci pe site-ul asta si bagi id-ul acelei persoane acolo.
http://www.imvisible.ro/
Daca apare ca e online si la tine in lista apare offline inseamna ca te-a sters din lista s-au ti-a dat ignore.

| d4ea a răspuns:

Intri pe yahoo invisible.

| NeimaginabilA a răspuns:

Sau cel mai simplu, intrebi persoana respectiva daca te-a scis si de ce.