| BlackMan a întrebat:

Cum sa fi populara in scoala? ce iti trebuie? cum trbsa te imbraci? etc
ce balsam de rufe miroase cel mai frumos si e puternic mirosu?

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fii populara trebuie sa te rea, rcai fie pozitiv fie negativ dar una din metodele potrivite este ori a intra intr-un grup popular pta te integra in lumea liceului pentru ca mai apoi sa ramana la alegerea ta daca vrei sau nu sa mai ramai in grup ///apoi pasul urmator sa te cuplezi cu unul din cei mai draguti tipi. pana aici altii au facut treaba pentru tine si te'au facut populara.de acum inkolo trebuie sa ai grija de tot ce faci kaci vb se duce mai repede decat crezi.ai multe responsabilitati trebuie sa stii sa gestionezi orice situatie in care te afli la ananghie astefl incat sa iesi tu in castig.sa stii sa folosesti tot ce ai fie rau fie bun in avantajul tau.asta iti da incredere in tine si personalitate.deci implicit si popularitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Cum sa fi populara in scoala? ce iti trebuie? cum trbsa te imbraci? etc
ce balsam de rufe miroase cel mai frumos si e puternic mirosu?"
tu cauti asa ceva pe net? doamne esti complet pe dinafara dar sa iti raspund totusi la intrebare...

trebuie sa ai STIL si nu uita totul tine de CLASA pentru dumnezeu nu mergi undeva nemachiata, fara sa ai manichiura facut tinuta schimbata sau fara sa fii coafata altfel in fiecare zii o si haine de firma nu sh apoi trebuie sa lucrezi la ETICHETA adica un mers deosebit si o aruncare usoara a parului in sus cand saluti pe cineva nu uita de bijuterii sunt foarte importante si nu in ultimul timp nu vorbesti cu oricine si vara OBLIGATORIU ochelari de soare traznet parfumul depinde de ce ti se potriveste o si cateva glume bune prin clasa sa iti zic ceve profa de geografie spune aici sunt muntii carpati iar tu spui sa mori tu te poti alege cu un 4 sau un 3 dar stii cum se spune riscul meseriei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa *** cu cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ajungi la o scoala noua il bati pe cel mai zmardoi de acolo si apoi uh esti seefu frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,, depinde in ce sens vrei uh sa fii populara. daca vrei sa fii populara intr-un mod bun.incerk sa imresionezi profesorii invatand mereu participa la concursuri iesi mereu la tabla,,
iar daca
vrei sa fii populara in celalat mod...cucereste toti baietii fi sexy senzuala,, iesi mereu pe coridoru` scolii si fa panarama.mamaa ce populara o sa fii atunci...si.
ink un sfat
daca vrei sa fii populara nu ii imita pe cei pe care uh iii consideri populari.fi originala uh insati...succes te pup:X:X:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeeee dc trebuie sa fii popular? nu-ti foloseste la nic.mai bine stai in picioarele tale si nu te lua dupa alti pza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta`ma si asa sg o sa devii populara cum am fost si eu la scl. deci trebuie sa fii cu unu pe care sa-l cunoaska toata scoala sh o sa vezi ca vestea o sa se raspanadeaska imediat si in cateva zile o sa vezi ca o sa vina o groaza de fete sh baieti la tine sh o sa te intrebe daca esti cu ala...Iti garantez 100% ca merge!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsurile de maijos nu au sens mai ales ce4l cu bataie heiii tu incerci sa devi populara nu c****... pentru a fi populara trebuie sa arati bine, sa fi politicoasa si generoasa, sa nu te lasi mai prejos decat ceilalti, sa inveti bine dar ASTA NU e neaparat pentru A FI POPULARA, sa ai intotdeauna idei pentru a te distra, sa nu fgi suparacioasa, si sa stii sa te comporti ca o diva adica( sa nu ragai, sa nu manaci urat etc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca este bine sa fii tu insati eu am devenit populara asa:m-am imbracat in tenisi blugi si asa mai departe ma refer la haine sport si nu ma lasam invinsa de ceilalti daca cineva mna jignea ii intorceam vorb a si-l inchideam am intrecut-o pe cea mai inteligenta fata din clasa si asa mai departe

| Anonimus12468 a răspuns:

A fi popular nu e intotdeauna o chestie ''tare''. Da, pentru o scurta perioada o sa ti se para super tare ca toata lumea te saluta, primesti multe like-uri pe facebook, etc. Da la ce iti folosesc? Mai ales ca o sa ai multi haters si barfele despre tine si... multe alte chestii urate. Sa nu mai zic ca o sa ai multi prieteni falsi care vor sa stea in jurul tau numai pentru popularitate mai mare. Iti spun din proprie experienta, nu incerca. Doar fii tu insati. happy

| mariatzlovemusic a răspuns:

Ok in primul rand trebuie sa arati mereu fresh si sa iti ingrijesti corpul fata si parul eu as sugera pentru fata o masca de ou
https://www.youtube.com/watch?v=Rk4xdYt3ick
in al doilea rand trebuie ai note foarte bune sa nu aibă ce sa spuna de note profesorii
in al treilea rand trebuie sa fi la moda stilata dar sa ai si stilul tau
in al patrulea rand trebuie sa ai dusmaniputin si sa ii faci invidiosi si foarte foarte multi prieteni
si sa ai dinti curati atat daca mai vrei detalii raspunde la raspuns

Răspuns utilizator avertizat
| Al3x_5265 a răspuns:

la fel ca el(primul)"Cum sa fi populara in scoala? ce iti trebuie? cum trbsa te imbraci? etc
ce balsam de rufe miroase cel mai frumos si e puternic mirosu?"
tu cauti asa ceva pe net? doamne esti complet pe dinafara dar sa iti raspund totusi la intrebare...

| duk a răspuns:

Bate un profesor si o sa fii sigur popular!