| maya a întrebat:

Cum sa trimit un mail?
Ajutati-ma, va rog.:*

16 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Intri in adresa ta, dai la compose si adaugi adresa celui la care vrei sa trimiti (la sectiunea To: )
la Subject adaugi un titlu
si mai jos tiparesti textul si dai send
happy

daniela
| daniela a răspuns:

Intra in adresa ta de mail, undeva in dreapta apare new, scrie adresa de mail al celui carui vrei sa trimiti mailul pe prima linie unde scrie to: in caseta mare scrie mesajul si cand il termini trimite dand click pe send

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Intri in adresa ta, unde scrie new dai click, scrii adresa celui care ii trimiti emailul, pe urmatorul rand scrii adresa ta, la Subject scrii un titlu, apoi dai click send big grin

| JackieSue a răspuns:

Intrii pe yahoo, dupa dai mail, iti bagi datele de intrare si dupa iti apare la mail un buton sus stanga cu compose...de aici ti-au explicat altii.

B-Byewave.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e sa-ti deschizi un cont de e-mail, preferabil cat mai popular, ca yahoo sau gmail, pentru ca astea n-o sa dispara pe viitor, apoi aplica ce ti-au scris cei dinainte. Daca nu ai cont, poti sa intri la http://www.note2email.com/write si sa-l scrii direct. Dar aici poti sa scrii doar cateva cuvinte, fara atasamente.
Succes

| maya_1276 a răspuns:

Intri in adresa ta, dai la compose si adaugi adresa celui la care vrei sa trimiti...la sectiunea To
la Subject adaugi un titlu
si mai jos tiparesti textul si dai send

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe adresa ta dai la compose, in sectiunea To scrii adresa celui care vrei sa trimiti, in sectiunea Cc scrii adresa ta, la subject scrii un titlu iar mai jos tiparesti textul, apoi dai send!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu doresc sa invat sa trimit un mail

| Selly13 a răspuns:

Pornesti yahoo unde citesti emailurile care le primesti si cauti undeva intr-un colt new dai pe el scrii emailul si dai send sper ca te-am ajutat papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa intrii pe adresa ta de mail, unde scrie compose si scrii adresa celui ce vrei sa trimiti.Adaugi un titlul la subject si mai jos tiparesti textul si dai sendwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog ajutati-ma sa trimit imeiluri! nu stiu cum sa procedez! cine ma ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa trimit mail?

Alte răspunsuri
| Parvulescu_Aurel_1971 a răspuns:

Vreau sa trimet un email si nu stiu cum