| alexa_4912 a întrebat:

Cum trimit un mesaj? Adica spune ca trebuie sa confirm adresa de e-mail. Nu merge! Please, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Dara a răspuns:

Intri pe mail, acolo vei primi un mesaj prin care iti confirmi adresa de e-mail si gata! Mesajul de confirmare nu vine imediat, trebuie sa mai astepti putin. happy

3 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Asa imi apare si mie dar la mine nu merge deloc! nici nu vine mesajul de confirmare straight face

| IqStorm a răspuns:

Intră pe adresa de e-mail pe care ai declarat-o la momentul înscrierii şi ar trebui să ai un mesaj de la site-ul unde ţi-ai făcut cont. În interiorul mesajului ar trebui să îţi scrie ceva de confirmare. De obicei este un link pe care trebuie să dai un click.

| alexa_4912 explică:

Merci happy