| Tenisi a întrebat:

Cum se fac acele inimioare si emoticoane pe facebook?

Răspuns Câştigător
| tigersss a răspuns:

Uite aici cateva mii : http://www.cs-gothic.ro/forum/semne-hi5-t2578.html

2 răspunsuri:
| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Le gasesti pe google uite:
۩۞۩๑ ♡♪۩ ™ ♡ 美鳥の日タ ♥ ◕。◕ ♡.1 ⊙●○①⊕◎Θ⊙㊣★☆♀◆◇◣◢◥▲▼△▽⊿◤ ◥     ♡.2 ▆ ▇ █ █ ■ ▓ 回 □ 〓≡ ╝╚╔ ╗╬ ═ ╓ ╩ ┠ ┨┯ ┷┏ ♡.3 ┓┗ ┛┳⊥﹃﹄┌ ┐└ ┘∟「」↑↓→←↘↙♀♂┇┅ ﹉﹊﹍﹎╭ ♡.4 ╮╰ ╯ * ^*^ ^-^ ^︵^ ∵∴‖︱ ︳︴﹏﹋﹌︵︶︹︺ ♡.5 【】〖〗@﹕﹗/ " _  ┈━═☆ ┣▇▇▇═─ ♡.7 ゅ≈小鱼≈ゅ 卐  ♡ゞ、 时差 7 or 8 小时`ヅ♡ ◈◇ ♡. ♡.16 ( E___E ) ( $ _ $ ) !( 3__3 )♡.17 (b_d) (*^@^*) ♡.18 ( @^^@) o(‧"‧)o ♡.19 ™
¤ ¥ § ¦ Ω Ψ Φ Ж ж ۞ ۩ ۝ † ‡ ‍ ₪ ℓ ⌂ ◙ ░ ▌ █ ▄ ▀ ◘ ● ○ ◊ ◄ ▼ ► ▲ ▬ ▫ ▪ □ ■ ▓ ▒ ◦ ☺ ☻ ☼ ♀ ♂ ♠ ♣ ♥ ♦ ♪ ♫ ֵׁ ַו » غ ○ × ஜ »๏« ∂Đ
dai si tu copy / paste
Poti sa cauti la google semne hi5 si iti da cate site uri vrei

| utilizatorull a răspuns:

Da o varianta cauti pe google si
2 scrii < 3 (fara spatiu)