| cipri08 a întrebat:

Cum se face o prezentare Power Point? Stiti vreun site/tutorial? Am nevoie pentru un proiect la scoala. Am Power Point-ul de la Microsoft Office 2007(daca conteaza )

Răspuns Câştigător
| Alphawolf a răspuns:

Http://homepage.cs.uri.edu/tutorials/csc101/powerpoint/ppt.html
Gasesti si pe you tube tutoriale PowerPoint

2 răspunsuri:
| myworldis5784 a răspuns:

E foarte simplu eu personal m-am invatat din www.google.com am citit si astfel am facut fiecare etapa aparte, bafta sper sa iai un 10+

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Realizez atestate,proiecte,prezentari power point si word, eseuri ,mulaje clipuri, tutoriale si altele. Relatii la e-mail: infogj@yahoo.com