| MariaIuliaZana a întrebat:

Cum se numesc acele caricaturi cu me gusta, forever alone si fetele alea amuzante? Fundaaa cine imi arata si site unde le pot gasi (site inafara de facebook)

Răspuns Câştigător
| NikoNik a răspuns:

Se numesc "meme face" sau "rage comics". Uite un site cu imagini amuzante www.ragete.com
Si daca le vrei separat acest site este perfect : http://alltheragefaces.com/

5 răspunsuri:
| alex4410 a răspuns:

Www.9gag.ro in limba romana si www.9gag.com in engleza.Sunt mai multe poze amuzante nu numai cu caricaturi.

| andree99 a răspuns:

Hei le poti gasi pe 9gag.com big grin

| MariaIuliaZana explică:

Cauta pe facebook rasul este sanatos sau diferite pagini de comedii si vei vedea niste caricaturi niste fete amuzante
cum se numesc acele fete si unde pot sa legasesc siteul?

| trolloll a răspuns:

Mim in romana. Internet meme in engleza.cauta pe google, http://knowyourmeme.com/

| Liviu a răspuns:

Stiu ca sunt pe langa subiect dar...
E foarte draguta copila de la avatarul tau, e fetita ta?big grin sau? are un chip angelic big grin