| michaella_2494 a întrebat:

Cum se numesc in realitate jake si blake din serialul "jake si blake"?
sunt spanioli?
mie imi place de blake! voi ce parere aveti, care e mai dragut? jake sau blake?

Multumesc anticipat tuturor happywinkingbig grin

Răspuns Câştigător
| V.v a răspuns:

Jake si Blake sunt interpretati de acelasi actor, Benjamin Rojas, fost solist al trupei Erreway. Si da este spaniol.

109 răspunsuri:
| Alle_1389 a răspuns:

Amandoi sunt superbi
; x
Da normal ca Blake este preferatul fetelor.
El este vedeta si nu stiu ce love struck
Dar jake este tocilarul laughing

| Instinkt a răspuns:

E doar unu care joaca dublu rol si eu am crezut ca sunt gemeni la inceput dar e acceasi persoana

| Alle_1389 a răspuns:

Benjamin Rojas

; xxx
A jucat in Rebelde

Erreway

:*

| Alle_1389 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/images

Uite niste poze cu el
:*
Il interpreta pe Diego

| pasatGeorge a răspuns:

Foarte tare serialul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e imi plac jake si blake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt amandoi sunt unul si acelasi.Persoana se numeste Benjamin Rojas si este un actor spaniol foarte talentat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este unul si aceeasi persoana cum credeti voi ca blake e mei frumos ca jake?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da jake si blake sunt aceiasi persona si e superr dragut:X:X:X:X

| deealamoda2000 a răspuns:

Ei doi sunt aceleasi persoane in realitate il cheama benjamin rojas si, da e spaniol deci jake si blake sunt la fel draguti, cu drag andreea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal cred ca blake e mult mai dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E aceeasi persoana; x

Benjamin Rojaswinking

| alexa_9773 a răspuns:

Amandoi sunt gemeni si ii cheama bejamin rojas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blake e super :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand jake si blake st una si aceiasi persoana si seamana deci cum poti sa spui care e mai dragut daca e doar o pers si in al doilea rand e spaniol si il cheama benjamin rojastongue 1-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand jake si blake st una si aceiasi persoana si seamana deci cum poti sa spui care e mai dragut daca e doar o pers si in al doilea rand e spaniol si il cheama benjamin rojastongue 1-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place si mie de blake.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JAKE si BLAKE sunt aceeasi persoana in realitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci vrei sa stii cum ma cheama nergi si margi eu sunt blake va uitati daca va uitati si va place e bine daca aveti doi gemeni si voi puteti sa faceti la fel draduce un om

da sunt spanioli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e aceeasi persoana...cum poate sa fie unu mai dragut?
e acelasi om si jake si blake... mie imi place foarte mult serialul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi sunt unu si aceeasi persoana si se numeste benjamin rojas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de amandoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Benjamin Rojas e din Argentina nu din Spaniahee hee a jucat in rebeldeway serial dupa care iau copiat rbd happy si el are frati in realitate dar nu unul geaman ca in film acolo sunt unul si acelasiwinking il cunosc foarte bine pentru ca am urmarit rebeldeway si stiu multe despre el eram fana pe vremea aia si acum mai imi plac de cei din erreway pacat ca sau desp si ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Benjamin Rojas e argentinian nu spaniol!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de jake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca Jake, Blake e rautacios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza ca Blake e vedeta, iar Jake tocilar in realitate este una si aceeasi persoana.Eu ii plac pe amandoi.Si Jake e frumos, dar si Blake e frumos pentru ca ei doi sunt unu si acelasi BENJAMIN ROJAS.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LOL nu-i nicio diferenta si in primul rand dca te uitai cine joaca in rolul lor ai fi vazut ca la amandoi e benjamin rojas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jake si blake sunt aceeasi persoana interpretati de benjamin rojas. si eu am crezut la inceput ca sunt gemeni dar nu exista decat un benjamin rojas si locuieste in argentina si vorbeste spaniola. serialul a fost facut in limba engleza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blake