| Ely1234567 a întrebat:

Ce părere aveți despre serialul turcesc de pe canal D "Ma Numesc Zuleyha"?

Răspuns Câştigător
| Delocimportant a răspuns:

Hmmm. Nu il știu? oricum, trebuie ss fie bun, precum sunt serialele turcesti?

| Ely1234567 explică (pentru Delocimportant):

Da îți recomand să te uiți de Miercurea pana Vinerea la ora 20:00

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O prostie de film turcesc o telenovelă uita te

| Sofer a răspuns:

La fel ca celelalte. Un serial frumos.

| Ely1234567 explică (pentru Sofer):

Și tu îl urmărești? happy

Răspuns utilizator avertizat
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Eu nu urmaresc asemenea mizerii. Turcisme, indienisme si alte rahaturi, cultura manele...

| Ely1234567 explică (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Cu manelele nu le ascult si nici nu am o problema dar acel film il urmăresc

| Suntbaiat123456789 a răspuns (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Rahat ești tu, turcii și indienii fac niște filme și seriale atât de bune, sunt mai bune decât astea românești și cele de acțiune, horror etc.

| Andwta a răspuns:

E captivant