| DaBlackPoison a întrebat:

Cum se poate pune o melodie pe profilul de facebook ca atunci cand cineva iti acceseaza profilul sa inceapa si melodia automat?

Răspuns Câştigător
| adytzul89 a răspuns:

# Intra pe contul tau de Facebook si apoi da click pe butonul Applications din coltul din stanga jos. Apoi click pe Browse more applications.
# In casuta din stanga sus, scrie YouTube si apasa pe Enter.
# Click pe aplicatia YouTube Video Box.
# Click pe Go to Application. In acest moment apliatia este pe profilul tau de Facebook.
# Acum du-te iar pe pagina principala si da click pe Applications. Vei vedea in lista aplicatia descarcata. Click pe ea.
# In partea dreapta exista o casuta de cautare unde poti tasta numele videoclipului dorit.
# Pe ecran va aparea o lista de clipuri video valabile.
# Da click pe filmulet. Daca te-ai hotarat ca acesta este cel potrivit, da click pe meniul add this video to your favorites / profile.
# Exista optiunea de a publica filmuletele pe profilul tau si de a salva filmuletele prietenilor tai
sursa profil TPU:Eeeeeeeeeeee

1 răspuns:
| bluuuu a răspuns:

Sau este si alta solutie. decat sa faci atatea pasuri. mai bine intri pe youtub dai melodia care iti place dai share dupa aia dai pe facebook si gata dupa aia o ai pe profil. deci ce alegi?