| ღHoneyBunnyღ a întrebat:

Cum sterg un cont de facebook daca nu mai stiu emailulsadsad?

funda

3 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! nu e nevoie sa il stergi. uite ce as face eu daca as fi in locul tau.as ruga un prieten sa intre la el pe facebook-ul lui si sa dea la tine.acolo sub poza ta scrie undeva imformatii.dai pe alea si cauti acolo si o sa iti gasesti id-ul. daca nu ai inteles, trimite-mi un mesaj si incerc sa iti explic mai clar.

| Joannaa a răspuns:

Buna,eu zic sa iti faci alt cont si sa cauti numele contului care il aveai intri acolo in profil poate ai setat sa se vada emailu daca il ai privat atunci chiar nu se mai poate.

| Saicu_Laura_1984 a răspuns:

Cum sterg un cont facebokk daca am uitat emailul si parola