| pinky_2290 a întrebat:

Cum tii langa tine un baiat care in trecut a avut numai aventuri de o noapte?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Numai daca el e cu adevarat indragostit de tine.Asta e unica varianta.In rest, n-ai ce face. Daca tu esti cea care ofera mai multa iubire si el se multumeste sa primeasca, te va insela mai devreme sau mai tarziu. E greu sa rezisti fara elementul de noutate, fara sa iti demonstrezi ca inca mai poti da gata o pustoiacahappyDar orice e posibil. Poate, satul de aventuri vrea sa se aseze la casa lui.Cine stiehee hee

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Demonstrandu-i ca ai certe calitati. Ca esti o fata deosebita. De obicei asta ar insemna sa fii o fire masculinizata. Adica sa nu ii ceri socoteala, sa ii dai libertate si sa ai incredere in el. Sa fii pasionala si sa dai dovada de maturitate. Dar e greu. Se poate sa nu merite efortul.

| ionika17 a răspuns:

Nu cred ca prea poti, poate daca te iubeste sa se schimbe. Dar de ce te incurci cu oameni de astia?!smug doar mai sunt baieti pe lumea aceasta

| freehugs a răspuns:

Am observat ca baietilor le plac fetele mai nebunatice, mai zurlii laughing
fii mai nebuna, cand esti cu el razi, fa glume, danseaza, ciupeste-l, canta
nebunii de-astea
o sa ii placa te asigurwinking fii mai diferita decat celelalte tongue

| 009 a răspuns:

Trebuie sa ai ceva aparte sa-l faci sa te doreasca, sa te vrea, sa-l faci sa se indragosteasca de tine, sa ai tot ce el isi doreste ca sa nu mai caute pe la altelehappy...sau sal santajezi cu cevalaughing

| 009 a răspuns:

Aaa sai gasesti punctul sensibil si acolo sal lovestihappy