| AllForOne a întrebat:

Cum transfer credit de pe abonament pe cartela?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La fel ca de pe o cartela pe alta.

| AAAde a răspuns:

Nu cred ca se poate.

| kindy => andra a răspuns:

Daca e la Orange, suni la *100# si apoi iti vor aparea mai multe optiuni, printre care si Contul tau -> dai Ok si scrii numarul unde scrie transfer credit (sau ceva legat de transfer) si de acolo urmezi instructiunilewinking, Iti va cere ultimele 6 numere de la CNP-ul titularului, apoi iti va cere valoarea pe care vrei sa o transferi, poti transfera de la 1-25 euro. Ulterior iti va cere nr de telefon la care vrei sa trimiti creditulwinking. Mult succes!big grin Fundita?hee hee

| kindy => andra a răspuns:

Lefat=legat.scuzatibig grin

| biboO a răspuns:

Daca e la cosmote tot la *100# si apoi dai yes. dupa dai la 2(transf credit) si bagi parola ultimele 6 cifre din cnp la numele persoanei pe care e facut abonamentu

| bortos a răspuns:

Cum transfer credit de pe Orange