| Annaa a întrebat:

Cum pot sa transfer credit de pe abonament pe o cartela? Multumesc!

12 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Apeleaza *100# si urmeaza instructiunile Self-Care.winking

| Demise a răspuns:

Suni la 200 dupa aia apesi tasta 1 si apoi urmeaza instructiunile care ti le spune, introduci parola personala si apesi tasta #. Parola personala este seria de la buletinul de identitate. In continuare urmeaza instructiunile, trebuie sa specifici suma exacta cu care vrei sa incarci contul si nr. de telefon pe care vrei sa-l incarci. Vei primi un mesaj de confirmare. [in cazul retelei Orange, la celelalte retele poate e la fel] funda? puppy dog eyes

| alle08 a răspuns:

Suna la 200 si apoi faci ce zice doamna aia laughing. Iti spune sa scrii parola personala [de la abonament ] nr la care vrei sa incarci cu cat vrei sa incarci si cam atat. La sfarsit primesti un sms de confirmare. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin

| Cristina_5283 a răspuns:

Nu poti happy

| alyna_6333 a răspuns:

Nu poti

| kidoxKiddy a răspuns:

Suni la 444 si asculti ce zicewinking

| aleckszmainder a răspuns:

Eu stiu doar pe Orange:
intri la *100# reincarcare prepay bagi un cod dupa buleninu caruia e facu abonamentul (ala din 6 am uitat cum se numeste ) si alegi suma, nr etc etc vezi u

| Soare_Soarea_1999 a răspuns:

A si dori sa ii transfera 6 euro copilului cum fac

| Dorinel_Stoian_1990 a răspuns:

Cum trebuie sa fac sa transfer 5 euro pe o cartela Vodafone

| cosminfpc a răspuns:

*444*valoarea *numarul d tel#
confirmarea *444*parola# pentru cosmote

| Ionut_Dragos_Dragos_1984 a răspuns:

Cum pot da 5 euro pe Orange