| Alyn1998 a întrebat:

Daca am parul negru(saten) as putea sa mi-l vopsesc in alb fara alte substante si sa fie chiar alb de tot? Exista vreo vopsea care se ia repede(1-2 saptamani)? vreau sa fac doar o incercare. Cat costa cel mai bun tip de vopsea de acest gen si cum s enumeste laughing?
Incaruntesc?

Răspuns Câştigător
| Anonim0078965 a răspuns:

Trebuie sa il decolorezi prima data big grin

1 răspuns:
| roxkiss a răspuns:

Daca vreai alb? Trebuie groaznis sal decolorezi. pai e posibil sal decolorezi de citeva ori si apoi sal vobsesti si aaa in fiecare luna.o sal arzi tare... mai gandeste-te succes ( cu vobseaua nu faci nimic)