| Kidzz_Gabitzu_1998 a întrebat:

Daca ati fi directorul\directoarea scolii pentru o zi. Ce ati face? fundita happy

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Având în vedere că școala e importantă, aş încerca să o fac cât mai interesantă pentru elevi.
Probabil, aş schimba puțin regulile școlii, precum și orarul. Aş impune un program ca după ore toți elevii în jur de o oră- două, să-şi facă temele, la școală.
Aşa, nimeni nu ar mai avea teme nefăcute, şi poate, şi elevii şi-ar da mai mult interesul pentru școală.
Aş creea mai multe activități pentru toţi unele simple, altele complexe prin care elevii să învețe diverse lucruri.

4 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

I-as trimite pe toti acasa si raman doar eu in scoala dupa care arunc un coktail molotov in scoala si fug laughing laughing laughing

| ALaBuN a răspuns (pentru alin567):

Bravooo! Si eu as fi facut la fel laughing laughing laughing laughing)!

| Carmen100 a răspuns:

As lasa saracii copii mutilati de atatea teme sa stea acasa toata saptamanalaughingori o excursie intr-un loc misto. O padure bantuita...Hoia Baciulaughing

| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns:

Pentru o zi? nu prea stiu. dar daca as fi directoare as face o cantina, pauza de 15-20 min, dulapuri pentru elevi, un aparat pentru ciocolata calda. cafea etc... si c-am ata big grin big grin big grin
sper ca te ajuta raspunsul meu big grin